Season 2017/18
30th July - Donald
2nd Aedesia - 1620m Maiden, Declan Bates
7th Day On The Drink - 1350m Maiden, Declan Bates
19th July - Echuca
7th Atom Atom - 1600m Maiden, Jye McNeil
4th Aedesia - 1600m Maiden, Andrew Mallyon
4th Gem N Us - 1100m Maiden, Jye McNeil
15th July - Geelong
Millinery - BM64 1140m, Jye McNeil
7th July - Echuca
1st Begood Toya Mother - 1600m Maiden Plate, Zac Spain
2nd Sleek Acheeva - 1100m Maiden Plate, Zac Spain
6th July - Bendigo
3rd Day On The Drink - 1400m Maiden Plate, Harry Coffey
3rd July - Geelong
Hot Hussler - BM58 1200m, Andrew Mallyon
28th June - Pakenham
4th Gem N Us - 3yo Fillies 1200m Maiden, Harry Coffey
27th June - Moonee Valley
5th Roddandtodd - BM64 1000m, Lachlan King
23rd June - Donald
2nd Day On The Drink - 1200m Maiden, Declan Bates
2nd Begood Toya Mother - 1350m Maiden, Declan Bates
22nd June - Geelong
5th Nashville Sound - 1700m Maiden, Declan Bates
21st June - Warrnambool
1st Vixatious - 1300m Maiden, Harry Coffey
7th Atom Atom - 1300m Maiden, Declan Bates
5th Aedesia - 2000m Maiden, Clayton Douglas
16th June - Moonee Valley
6th Magnapal - 2040m Open Hcp, Jye McNeil
10th June - Swan Hill
3rd Gem N Us - 3yo 1200m Maiden, Harry Coffey,
4th Millinery - BM64 975, Harry Coffey
3rd Aedesia - 1600m Maiden, Andrew Mallyon
9th June - Flemington
14th Roddandtodd - 3yo 1000m, Declan Bates
9th June - Swan Hill
8th He's The Bomb - 0-58 1200m, Melissa Julius
8th Hot Hussler - F&M BM64 1300m, Linda Meech
8th June - Swan Hill
9th Quarck - BM78 1200m, Linda Meech
3rd June - Penola
9th Day On The Drink - 1100m Maiden Plate, Declan Bates
2nd Nashville Sound - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
2nd June - Moonee Valley
3rd Magnapal - Open 2050m Hcp - Dwayne Dunn
25th May - Werribee
8th He's The Bomb - BM58 1115m, Georgina Cartwright
18th May - Cranbourne
4th Quarck - BM70 1000m, Clayton Douglas
4th Hot Hussler - Class 1 1200m Hcp, Chris Parnham
14th May - Hamilton
4th Aedesia - 1600m Maiden, Georgina Cartwright
12th May - Donald
8th Mumbles - 2yo 1200m Hcp, Jarrod Fry
3rd May - Warrnambool
5th Mumbles - 2yo Handicap - Declan Bates
14th Majestic Duke - 1400m Hcp - Declan Bates
14th He's The Bomb - BM34 1300m, Declan Bates
7th Magnapal - 2350m Warrnambool Cup, Daniel Moor
2nd May - Warrnambool
4th Manhattan Arch - 3yo BM70 1400m, Harry Coffey
5th Aedesia - 1400m Maiden, Georgina Cartwright
7th Gold Kroner - 1400m Maiden, Declan Bates
1st May - Warrnambool
9th Favonski - BM70 1200m, Georgina Cartwright
29th April - Geelong
9th Extreme Torque - 3yo 1225m Maiden Plate, Ben Thompson
3rd Hot Hussler - BM64 1100m, Damien Thornton
22nd April - Ballarat
13th Quark - BM70 1100m, Lachlan King
20th April - Hamilton
5th He's The Bomb - BM64 1100m, Declan Bates
18th April - Sandown
3rd Manhattan Arch - BM64 1600m
17th April - Geelong
3rd Aedesia - F&M 1312m Maiden Plate, Georgina Cartwright
15th April - Terang
3rd Mumbles - 2yo 1000m, Declan Bates
5th Bel Robbie - 1200m Maiden Plate, Declan Bates
6th Extreme Torque - 1200m Maiden Plate, Brad Rawiller
10th Majestic Duke - BM78 1200m, Daniel Moor
14th April - Caulfield
1st Magnapal - 2000m Open Handicap, Daniel Moor
1st Working From Home - F&M 1100m Open Handicap, Daniel Moor
12th April - Pakenham
1st Annalysium - 1600m Maiden Plate, Damien Thornton
3rd April - Ballarat
2nd Manhattan Arch - BM64 1400m, Harry Coffey
31st March - Penola
4th Bel Robbie - 1100m Maiden, Declan Bates
1st Quarck - BM80 1100m, Declan Bates
31st March - Stawell
8th Magnapal - Stawell Cup 2000m, Daniel Moor
2nd Favonski - BM70 1100m, Jackie Beriman
23rd March - Terang
7th Annalysium - 3yo 1400m Maiden Plate
20th March - Ballarat
4th Extreme Torque - 1000m Maiden Plate
16th March - Moonee Valley
1st Working From Home - BM70 1200m, Linda Meech
15th March - Warrnambool
5th Affronted - 2000m Maiden Plate, Shane Jackson
8th Quarck - BM64 1100m, Liam Riordan
9th March Ararat
1st Manhattan Arch - 1310m Maiden, Brad Rawiller
7th March - Ballarat
1st Favonski - BM64 F&M 1100m, Georgina Cartwright
3rd March - Flemington
10th Magnapal - 1400m Handicap, Nikita Beriman
4th Working From Home - BM84 F&M 1100m, Regan Bayliss
1st March - Terang
4th Annalysium - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
28th February - Stawell
7th Do The Hippy - SV 3yo 1100m Maiden Plate, Declan Bates
9th Coller Bay - BM58 1600m, Georgina Cartwright
23rd February - Penola
1st Favonski - BM60 1100m, Jackie Beriman
22nd February - Warrnambool
4th Manhattan Arch - SV 3yo 1300m Maiden Plate, Damien Thornton
7th Canny Alice - 1400m Maiden Plate Declan Bates
4th Affronted - 2000m Maiden Plate, Declan Bates
11th February - Colac
4th He's The Bomb - BM64 1100m, Jackie Beriman
9th February - Moonee Valley
1st Roddandtodd - BM70 955m, Declan Bates
7th February - Warrnambool
4th Affronted - 2047m Maiden Plate, Billy Egan
5th Canny Alice - 1100m Maiden Plate, Declan Bates
8th Coller Bay - BM58 1700m Hcp, Michael Poy
2nd Favonski - BM58 1200m Hcp, Michael Poy
3rd February - Caulfield
11th Judges - BM84 1400m, Jordan Childs
31st January -Terang
1st He's The Bomb - 1000m Maiden, Jackie Beriman
7th Favonski - BM64 1200m, Jarrod Fry
30th January - Ballarat
6th Wessels - BM58 1400m, Declan Bates
23rd January - Terang
4th Canny Alice - 1200m Maiden, Declan Bates
10th Affronted - 1600m Maiden, Declan Bates
20th January - Camperdown
4th He's The Bomb - Jackie Beriman
20th January - Flemington
4th Roddandtodd - Inglis Dash 1100m, Declan Bates
7th Judges - BM84 1200m, Liam Riordan
12th January - Terang
4th Afftonted - 1600m Maiden, Declan Bates
6th Wessels - Class 1 1400m, Declan Bates
7th January - Warrnambool
3rd Canny Alice - 1200m Maiden, Declan Bates
3rd Favonski - BM64 1200m, Declan Bates
1st January - Terang
9th Bontstar - 1200m Maiden, Jarrod Fry
9th Coller Bay - BM58 1400m, Declan Bates
31st December - Warrnambool
1st Roddandtodd - 3yo 1000m Maiden, Declan Bates
1st Wessels - 1400m Maiden, Declan Bates
Lucky Husson - BM64 1400m, Linda Meech
1st Judges - BM70 1100m, Liam Riordan
16th December - Colac
8th Afftonted - 1600m Maiden Plate, Declan Bates
15th December - Moonee Valley
8th Favonski - BM64 1200m, Stephanie Thornton
14th December - Geelong
4th Wessels - 1535m Maiden Plate, Damien Thornton
2nd Lucky Husson - BM58 1435m, Dean Yendall
6th December - Kyneton
6th Hot Hussler - Class 1 1112m, Tahlia Hope
4th December - Terang
6th Lucky Husson - BM58 1400m, Thomas Stockdale
2nd Wessels - 1400m Maiden, Damien Thornton
4th Favonski - BM64 1200m, Thomas Stockdale
10th Barking Spider - BM58 1000m, Thomas Stockdale
30th November - Warrnambool
3rd Roddandtodd - 1100m Maiden
27th November - Hamilton
9th Atom Atom - 3yo Maiden Plate, Declan Bates
3rd Affronted - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
19th November - Geelong
2nd Wessels - 1412m Maiden Plate, Damien Thornton
18th November - Sandown
7th Mumbles - 2yo Stakes 1000m, Jordan Childs
18th November - Dunkeld
1st Barking Spider - 1200m Maiden Plate, Damien Thornton
3rd Favonski - BM70 1200m, Craig Robertson
3rd Lucky Husson - 0-58 1200m, Tahlia Hope
11th November - Morphettville
4th Working From Home - BM75 1250m, Dom Tourneur
8th Quarck - BM75 1000m, Dom Tourneur
5th November - Mount Gambier
1st Jarrah Twist - BM80 1200m, Declan Bates
3rd November - Horsham
5th Hot Hussler - BM58 1100m, Liam Riordan
29th October - Hamilton
3rd Wessels - 1400m Maiden Plate, Damien Thornton
28th October - St Arnaud
3rd Favonski - BM64 1100m, Craig Robertson
25th October - Geelong
15th Quarck - BM70 1200m, Jack Martin
23rd October - Stawell
2nd Manhattan Arch - 1100m 3YO Maiden Plate, Damien Thornton
FF Barking Spider - 1100m 3YO Maiden Plate, Declan Bates
6th Mystic Reward - 1600m Maiden Plate, Declan Bates
20th October - Warrnambool
4th Aedesia - 2000m Maiden Plate, Daniel Moor
11th Bel Robbie - 1200m 3YO Maiden Plate, Tahlia Hope
1st Working From Home - BM70 1300m, Linda Meech
10th Pure Torque - BM64 1700m, Daniel Moor
15th October - Cranbourne
11th Magnapal - Cranbourne Cup 2025m, Nikita Beriman
15th October - Penola
3rd Adeseia - 1700m Maiden Plate, Declan Bates
1st Jarrah Twist - BM72 1300m Hcp, Declan Bates
13th - October
9th Wessels - 1350m Maiden Plate
7th October - Murtoa
1st Hot Hussler - 1200m Maiden Plate, Damien Thornton
6th October - Hamilton
3rd Pure Torque - BM58 1400m, Liam Riordan
2nd Mystic Reward - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
1st Working From Home - 1200m Maiden Plate, Linda Meech
4th October - Mount Gambier
1st Jarrah Twist - BM80 1300m, Dom Tourneur
30th September - Morphettville
3rd Quarck - BM75 1200m Hcp - Harry Coffey
26th September - Ararat
7th Wessels - 1100m Maiden Plate - Declan Bates
6th Mystic Reward - 1300m Maiden Plate - Declan Bates
6th Pure Torque - 0-58 1350m Hcp - Jack Martin
24th September - Coleraine
3rd Aedesia - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
24th September - Ballarat
3rd Hot Hussler - 1200m Maiden Plate - Dean Yendall
10th Majestic Duke - Gold Nugget 1600m - Nikita Beriman
23rd September - Caulfield
11th Magnapal - Group 3 Naturalism Stakes 2000m - Nikita Beriman
22nd September - Geelong
7th Lucky Husson - BM58 1300m - Tahlia Hope
18th September - Casterton
4th He's The Bomb - 3yo 1100m Maiden Plate - Declan Bates
10th - September - Casterton
5th Aedesia - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
6th Blue Viper - BM58 1800m - Tahlia Hope
5th Jarrah Twist - BM64 1400m - Tahlia Hope
9th September - Moonee Valley
13th Majestic Duke - BM78 1509m - Chelsea Hall
1st Magnapal - Open 2040m - Nikita Beriman
3rd September - Geelong
3rd Quarck - BM70 1121m - Lachlan King
2nd September - Caulfield
10th Magnapal - Heatherlie Stakes 1700m - Nikita Beriman
2nd September - Warracknabeal
3rd Hot Hussler - 1000m Maiden Plate - Declan Bates
11th Our Boy Leeroy - 1800m Maiden Plate - Declan Bates
5th Mystic Reward - 1200m Maiden Plate - Declan Bates
31st August - Pakenham
8th Lucky Husson - BM64 1200m - Declan Bates
26th August - Donald
3rd Aedesia - 1200m Maiden Plate - Declan Bates
24th August - Warrnambool
2nd He's The Bomb - 3yo 1100m Maiden Plate - Declan Bates
4th Blue Viper - BM70, 1700m - Daniel Moor
19th August - Caulfield
9th Magnapal - 1600m Handicap - Luke Currie
6th Majestic Duke - BM84 1400m - Chelsea Hall
16th August - Sandown
10th Dexterous - BM64 1200m - Declan Bates
12th August - Coleraine
2nd Hot Hussler - 1000m Maiden Plate - Declan Bates
11th Our Boy Leeroy - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
3rd Pure Torque - 0-58 1400m Liam Riordan
2nd Jarrah Twist - BM64 1300m - Liam Riordan
9th August - Geelong
7th Quarck - BM70 1100m - Jack Martin
9th Blue Viper - BM64 1715m - Declan Bates
7th August - Swan Hill
3rd He's The Bomb - 3yo 1200m Maiden Plate - Declan Bates
3rd Adesia - 4yo 1200m Maiden Plate - Declan Bates
8th Captain Smooth - BM58 1200m - Declan Bates
5th August - Flemington
3rd Magnapal - 1600m Handicap - Nikita Beriman
4th August - Warracknabeal
9th Lucky Husson - BM64 1200m, Declan Bates
2nd Aedesia - 1620m Maiden, Declan Bates
7th Day On The Drink - 1350m Maiden, Declan Bates
19th July - Echuca
7th Atom Atom - 1600m Maiden, Jye McNeil
4th Aedesia - 1600m Maiden, Andrew Mallyon
4th Gem N Us - 1100m Maiden, Jye McNeil
15th July - Geelong
Millinery - BM64 1140m, Jye McNeil
7th July - Echuca
1st Begood Toya Mother - 1600m Maiden Plate, Zac Spain
2nd Sleek Acheeva - 1100m Maiden Plate, Zac Spain
6th July - Bendigo
3rd Day On The Drink - 1400m Maiden Plate, Harry Coffey
3rd July - Geelong
Hot Hussler - BM58 1200m, Andrew Mallyon
28th June - Pakenham
4th Gem N Us - 3yo Fillies 1200m Maiden, Harry Coffey
27th June - Moonee Valley
5th Roddandtodd - BM64 1000m, Lachlan King
23rd June - Donald
2nd Day On The Drink - 1200m Maiden, Declan Bates
2nd Begood Toya Mother - 1350m Maiden, Declan Bates
22nd June - Geelong
5th Nashville Sound - 1700m Maiden, Declan Bates
21st June - Warrnambool
1st Vixatious - 1300m Maiden, Harry Coffey
7th Atom Atom - 1300m Maiden, Declan Bates
5th Aedesia - 2000m Maiden, Clayton Douglas
16th June - Moonee Valley
6th Magnapal - 2040m Open Hcp, Jye McNeil
10th June - Swan Hill
3rd Gem N Us - 3yo 1200m Maiden, Harry Coffey,
4th Millinery - BM64 975, Harry Coffey
3rd Aedesia - 1600m Maiden, Andrew Mallyon
9th June - Flemington
14th Roddandtodd - 3yo 1000m, Declan Bates
9th June - Swan Hill
8th He's The Bomb - 0-58 1200m, Melissa Julius
8th Hot Hussler - F&M BM64 1300m, Linda Meech
8th June - Swan Hill
9th Quarck - BM78 1200m, Linda Meech
3rd June - Penola
9th Day On The Drink - 1100m Maiden Plate, Declan Bates
2nd Nashville Sound - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
2nd June - Moonee Valley
3rd Magnapal - Open 2050m Hcp - Dwayne Dunn
25th May - Werribee
8th He's The Bomb - BM58 1115m, Georgina Cartwright
18th May - Cranbourne
4th Quarck - BM70 1000m, Clayton Douglas
4th Hot Hussler - Class 1 1200m Hcp, Chris Parnham
14th May - Hamilton
4th Aedesia - 1600m Maiden, Georgina Cartwright
12th May - Donald
8th Mumbles - 2yo 1200m Hcp, Jarrod Fry
3rd May - Warrnambool
5th Mumbles - 2yo Handicap - Declan Bates
14th Majestic Duke - 1400m Hcp - Declan Bates
14th He's The Bomb - BM34 1300m, Declan Bates
7th Magnapal - 2350m Warrnambool Cup, Daniel Moor
2nd May - Warrnambool
4th Manhattan Arch - 3yo BM70 1400m, Harry Coffey
5th Aedesia - 1400m Maiden, Georgina Cartwright
7th Gold Kroner - 1400m Maiden, Declan Bates
1st May - Warrnambool
9th Favonski - BM70 1200m, Georgina Cartwright
29th April - Geelong
9th Extreme Torque - 3yo 1225m Maiden Plate, Ben Thompson
3rd Hot Hussler - BM64 1100m, Damien Thornton
22nd April - Ballarat
13th Quark - BM70 1100m, Lachlan King
20th April - Hamilton
5th He's The Bomb - BM64 1100m, Declan Bates
18th April - Sandown
3rd Manhattan Arch - BM64 1600m
17th April - Geelong
3rd Aedesia - F&M 1312m Maiden Plate, Georgina Cartwright
15th April - Terang
3rd Mumbles - 2yo 1000m, Declan Bates
5th Bel Robbie - 1200m Maiden Plate, Declan Bates
6th Extreme Torque - 1200m Maiden Plate, Brad Rawiller
10th Majestic Duke - BM78 1200m, Daniel Moor
14th April - Caulfield
1st Magnapal - 2000m Open Handicap, Daniel Moor
1st Working From Home - F&M 1100m Open Handicap, Daniel Moor
12th April - Pakenham
1st Annalysium - 1600m Maiden Plate, Damien Thornton
3rd April - Ballarat
2nd Manhattan Arch - BM64 1400m, Harry Coffey
31st March - Penola
4th Bel Robbie - 1100m Maiden, Declan Bates
1st Quarck - BM80 1100m, Declan Bates
31st March - Stawell
8th Magnapal - Stawell Cup 2000m, Daniel Moor
2nd Favonski - BM70 1100m, Jackie Beriman
23rd March - Terang
7th Annalysium - 3yo 1400m Maiden Plate
20th March - Ballarat
4th Extreme Torque - 1000m Maiden Plate
16th March - Moonee Valley
1st Working From Home - BM70 1200m, Linda Meech
15th March - Warrnambool
5th Affronted - 2000m Maiden Plate, Shane Jackson
8th Quarck - BM64 1100m, Liam Riordan
9th March Ararat
1st Manhattan Arch - 1310m Maiden, Brad Rawiller
7th March - Ballarat
1st Favonski - BM64 F&M 1100m, Georgina Cartwright
3rd March - Flemington
10th Magnapal - 1400m Handicap, Nikita Beriman
4th Working From Home - BM84 F&M 1100m, Regan Bayliss
1st March - Terang
4th Annalysium - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
28th February - Stawell
7th Do The Hippy - SV 3yo 1100m Maiden Plate, Declan Bates
9th Coller Bay - BM58 1600m, Georgina Cartwright
23rd February - Penola
1st Favonski - BM60 1100m, Jackie Beriman
22nd February - Warrnambool
4th Manhattan Arch - SV 3yo 1300m Maiden Plate, Damien Thornton
7th Canny Alice - 1400m Maiden Plate Declan Bates
4th Affronted - 2000m Maiden Plate, Declan Bates
11th February - Colac
4th He's The Bomb - BM64 1100m, Jackie Beriman
9th February - Moonee Valley
1st Roddandtodd - BM70 955m, Declan Bates
7th February - Warrnambool
4th Affronted - 2047m Maiden Plate, Billy Egan
5th Canny Alice - 1100m Maiden Plate, Declan Bates
8th Coller Bay - BM58 1700m Hcp, Michael Poy
2nd Favonski - BM58 1200m Hcp, Michael Poy
3rd February - Caulfield
11th Judges - BM84 1400m, Jordan Childs
31st January -Terang
1st He's The Bomb - 1000m Maiden, Jackie Beriman
7th Favonski - BM64 1200m, Jarrod Fry
30th January - Ballarat
6th Wessels - BM58 1400m, Declan Bates
23rd January - Terang
4th Canny Alice - 1200m Maiden, Declan Bates
10th Affronted - 1600m Maiden, Declan Bates
20th January - Camperdown
4th He's The Bomb - Jackie Beriman
20th January - Flemington
4th Roddandtodd - Inglis Dash 1100m, Declan Bates
7th Judges - BM84 1200m, Liam Riordan
12th January - Terang
4th Afftonted - 1600m Maiden, Declan Bates
6th Wessels - Class 1 1400m, Declan Bates
7th January - Warrnambool
3rd Canny Alice - 1200m Maiden, Declan Bates
3rd Favonski - BM64 1200m, Declan Bates
1st January - Terang
9th Bontstar - 1200m Maiden, Jarrod Fry
9th Coller Bay - BM58 1400m, Declan Bates
31st December - Warrnambool
1st Roddandtodd - 3yo 1000m Maiden, Declan Bates
1st Wessels - 1400m Maiden, Declan Bates
Lucky Husson - BM64 1400m, Linda Meech
1st Judges - BM70 1100m, Liam Riordan
16th December - Colac
8th Afftonted - 1600m Maiden Plate, Declan Bates
15th December - Moonee Valley
8th Favonski - BM64 1200m, Stephanie Thornton
14th December - Geelong
4th Wessels - 1535m Maiden Plate, Damien Thornton
2nd Lucky Husson - BM58 1435m, Dean Yendall
6th December - Kyneton
6th Hot Hussler - Class 1 1112m, Tahlia Hope
4th December - Terang
6th Lucky Husson - BM58 1400m, Thomas Stockdale
2nd Wessels - 1400m Maiden, Damien Thornton
4th Favonski - BM64 1200m, Thomas Stockdale
10th Barking Spider - BM58 1000m, Thomas Stockdale
30th November - Warrnambool
3rd Roddandtodd - 1100m Maiden
27th November - Hamilton
9th Atom Atom - 3yo Maiden Plate, Declan Bates
3rd Affronted - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
19th November - Geelong
2nd Wessels - 1412m Maiden Plate, Damien Thornton
18th November - Sandown
7th Mumbles - 2yo Stakes 1000m, Jordan Childs
18th November - Dunkeld
1st Barking Spider - 1200m Maiden Plate, Damien Thornton
3rd Favonski - BM70 1200m, Craig Robertson
3rd Lucky Husson - 0-58 1200m, Tahlia Hope
11th November - Morphettville
4th Working From Home - BM75 1250m, Dom Tourneur
8th Quarck - BM75 1000m, Dom Tourneur
5th November - Mount Gambier
1st Jarrah Twist - BM80 1200m, Declan Bates
3rd November - Horsham
5th Hot Hussler - BM58 1100m, Liam Riordan
29th October - Hamilton
3rd Wessels - 1400m Maiden Plate, Damien Thornton
28th October - St Arnaud
3rd Favonski - BM64 1100m, Craig Robertson
25th October - Geelong
15th Quarck - BM70 1200m, Jack Martin
23rd October - Stawell
2nd Manhattan Arch - 1100m 3YO Maiden Plate, Damien Thornton
FF Barking Spider - 1100m 3YO Maiden Plate, Declan Bates
6th Mystic Reward - 1600m Maiden Plate, Declan Bates
20th October - Warrnambool
4th Aedesia - 2000m Maiden Plate, Daniel Moor
11th Bel Robbie - 1200m 3YO Maiden Plate, Tahlia Hope
1st Working From Home - BM70 1300m, Linda Meech
10th Pure Torque - BM64 1700m, Daniel Moor
15th October - Cranbourne
11th Magnapal - Cranbourne Cup 2025m, Nikita Beriman
15th October - Penola
3rd Adeseia - 1700m Maiden Plate, Declan Bates
1st Jarrah Twist - BM72 1300m Hcp, Declan Bates
13th - October
9th Wessels - 1350m Maiden Plate
7th October - Murtoa
1st Hot Hussler - 1200m Maiden Plate, Damien Thornton
6th October - Hamilton
3rd Pure Torque - BM58 1400m, Liam Riordan
2nd Mystic Reward - 1400m Maiden Plate, Declan Bates
1st Working From Home - 1200m Maiden Plate, Linda Meech
4th October - Mount Gambier
1st Jarrah Twist - BM80 1300m, Dom Tourneur
30th September - Morphettville
3rd Quarck - BM75 1200m Hcp - Harry Coffey
26th September - Ararat
7th Wessels - 1100m Maiden Plate - Declan Bates
6th Mystic Reward - 1300m Maiden Plate - Declan Bates
6th Pure Torque - 0-58 1350m Hcp - Jack Martin
24th September - Coleraine
3rd Aedesia - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
24th September - Ballarat
3rd Hot Hussler - 1200m Maiden Plate - Dean Yendall
10th Majestic Duke - Gold Nugget 1600m - Nikita Beriman
23rd September - Caulfield
11th Magnapal - Group 3 Naturalism Stakes 2000m - Nikita Beriman
22nd September - Geelong
7th Lucky Husson - BM58 1300m - Tahlia Hope
18th September - Casterton
4th He's The Bomb - 3yo 1100m Maiden Plate - Declan Bates
10th - September - Casterton
5th Aedesia - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
6th Blue Viper - BM58 1800m - Tahlia Hope
5th Jarrah Twist - BM64 1400m - Tahlia Hope
9th September - Moonee Valley
13th Majestic Duke - BM78 1509m - Chelsea Hall
1st Magnapal - Open 2040m - Nikita Beriman
3rd September - Geelong
3rd Quarck - BM70 1121m - Lachlan King
2nd September - Caulfield
10th Magnapal - Heatherlie Stakes 1700m - Nikita Beriman
2nd September - Warracknabeal
3rd Hot Hussler - 1000m Maiden Plate - Declan Bates
11th Our Boy Leeroy - 1800m Maiden Plate - Declan Bates
5th Mystic Reward - 1200m Maiden Plate - Declan Bates
31st August - Pakenham
8th Lucky Husson - BM64 1200m - Declan Bates
26th August - Donald
3rd Aedesia - 1200m Maiden Plate - Declan Bates
24th August - Warrnambool
2nd He's The Bomb - 3yo 1100m Maiden Plate - Declan Bates
4th Blue Viper - BM70, 1700m - Daniel Moor
19th August - Caulfield
9th Magnapal - 1600m Handicap - Luke Currie
6th Majestic Duke - BM84 1400m - Chelsea Hall
16th August - Sandown
10th Dexterous - BM64 1200m - Declan Bates
12th August - Coleraine
2nd Hot Hussler - 1000m Maiden Plate - Declan Bates
11th Our Boy Leeroy - 1400m Maiden Plate - Declan Bates
3rd Pure Torque - 0-58 1400m Liam Riordan
2nd Jarrah Twist - BM64 1300m - Liam Riordan
9th August - Geelong
7th Quarck - BM70 1100m - Jack Martin
9th Blue Viper - BM64 1715m - Declan Bates
7th August - Swan Hill
3rd He's The Bomb - 3yo 1200m Maiden Plate - Declan Bates
3rd Adesia - 4yo 1200m Maiden Plate - Declan Bates
8th Captain Smooth - BM58 1200m - Declan Bates
5th August - Flemington
3rd Magnapal - 1600m Handicap - Nikita Beriman
4th August - Warracknabeal
9th Lucky Husson - BM64 1200m, Declan Bates